Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Język Angielski i Niemiecki - lekcje indywidualne

Data dodania: 2011-12-04
Kategoria: Edukacja » Nauka języków
 

Serdecznie zapraszam na indywidualne zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego w przyjaznej atmosferze dostosowane do potrzeb i problemów klienta.

Jestem absolwentką filologii angielskiej Uniwersytetu Łódzkiego o specjalności nauczanie języka angielskiego. Dodatkowo ukończyłam prestiżowe studia biznesowe MBA w Paryżu w języku angielskim. Posiadam certyfikat językowy CPE. Posiadam doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych od 3 lat do 50+ oraz różnych kursów specjalistycznych: General English, Business English, Technical English, English for Logistics, English for International Tourism, przygotowanie do matury, egzaminów i certyfikatów. Jestem lektorem w renomowanej szkole językowej w Łodzi oraz regionalnym ekspertem instytucji certyfikującej ETS Global.

Wielokrotnie przebywałam w Niemczech na kursach językowych w najbardziej renomowanej szkole - Goethe Institut, gdzie uzyskałam certyfikat ZMP.

Wystawiam faktury VAT!

Kontakt

697-41-21-35
a.makowska@vp.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
pabianicki

Powiat pabianicki - powiat z siedzibą w Pabianicach w województwie łódzkim. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Zajmuje powierzchnię 492 km², liczy 120 tys. mieszkańców, co daje gęstość zaludnienia na poziomie 243 os./km². Powiat obejmuje gminy: Konstantynów Łódzki, Pabianice (gmina miejska),  Dłutów, Dobroń, Ksawerów, Lutomiersk, Pabianice (gmina wiejska).

Turyści będą usatysfakcjonowani pobytem na ziemiach powiatu pabianickiego. Zapewnią to liczne pozaprzyrodnicze atrakcje, wśród nich: wzniesiony w XVI w. renesansowy dwór Kapituły Krakowskiej, wiejskie drewniane kościoły, zabytkowe młyny i cmentarze. Dla pragnących obejrzeć najpiękniejsze krajobrazowo tereny przygotowano cztery, zarówno piesze, jak i rowerowe szlaki turystyczne.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola