Belka
Piątek, 26 Kwietnia 2024   imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Opłata za przejechane przystanki w Łodzi. Open Payment System w tramwajach MPK Łódź

Data publikacji: 2018-09-29, Data modyfikacji: 2018-09-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Minął rok od wprowadzenia opłaty kartą płatniczą za liczbę przejechanych przystanków. System sprawdził się i będzie rozwijany. Po roku testów taryfy przystankowej na linii 10 zapadła decyzja, aby jeszcze przez rok można było płacić kartą za liczbę przejechanych przystanków na tej linii. Dodatkowo system zostanie wprowadzony na linii 11. Powinien działać od początku 2019 roku. To okazja sprawdzić, jak system sprawdzi się przy przesiadkach. Po opuszczeniu linii 10 i wejściu do tramwaju linii 11 opłata za przejazd nie będzie naliczana od nowa, tylko zsumuje się łączna liczba przejechanych przystanków. Przez rok było 227 tys. normalnych opłat kartą za przejazd i 74 tys. ulgowych.

Pełna treść wiadomości na: pabianice.naszemiasto.pl/artykul/oplata-za-przejechane-przystanki-w-lodzi-open-payment,4820805,artgal,t,id,tm.html?kategoria=1
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    pabianicki

    Powiat pabianicki - powiat z siedzibą w Pabianicach w województwie łódzkim. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Zajmuje powierzchnię 492 km², liczy 120 tys. mieszkańców, co daje gęstość zaludnienia na poziomie 243 os./km². Powiat obejmuje gminy: Konstantynów Łódzki, Pabianice (gmina miejska),  Dłutów, Dobroń, Ksawerów, Lutomiersk, Pabianice (gmina wiejska).

    Turyści będą usatysfakcjonowani pobytem na ziemiach powiatu pabianickiego. Zapewnią to liczne pozaprzyrodnicze atrakcje, wśród nich: wzniesiony w XVI w. renesansowy dwór Kapituły Krakowskiej, wiejskie drewniane kościoły, zabytkowe młyny i cmentarze. Dla pragnących obejrzeć najpiękniejsze krajobrazowo tereny przygotowano cztery, zarówno piesze, jak i rowerowe szlaki turystyczne.

     

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola